Förändringar i församlingen
Publicerad 2016-09-28 av Anders Fritzson
 
Församlingen har just nu ingen ordinarie pastor och föreståndare. Vakanspastorer på deltid är Anders Fritzson och Christer Johansson. Det innebär ändå vissa begränsningar som t.ex. uppdateringen av hemsidan. Vi försöker i första hand hålla programtablån aktuell medan t.ex. "Pastorns blogg" får vila ett tag.
Arkiv
Sommartider
2022-06-07 av Anna Lena Evehäll
Det ljusnar möjligen
2022-02-03 av Anna Lena Evehäll
Så var det över...
2022-01-04 av Anna Lena Evehäll
Lista äldre inlägg